Sběr šrotu ve Zbečníku 2017

Sběr železného šrotu pro ZŠ a MŠ Zbečník
V sobotu 8. dubna se bude konat již tradiční sběr železného šrotu ve prospěch ZŠ a MŠ Zbečník. S traktorem vyrazíme v 9 hodin z Padolí směrem od Lísek, dále po hlavní „Kostelecké“ silnici až na konec Zbečníka. U Vítů (resp. těsně před jejich statkem) se otočíme a zpět pojedeme ulicí Na Rovince a dále ulicí Dolskou. Pokud bude chtít někdo z Černé cesty věnovat šrot, zajedeme ke kontejnerům u Hospody Pod Chlomkem. Pokud by někdo byl mimo tuto trasu a potřeboval, abychom k němu zajeli, stačí předem zavolat a domluvit se prostřednictvím uvedeného kontaktního telefonu.
Po předchozích zkušenostech Vás prosíme, abyste nedávali šrot na chodník přes noc. Určitě tam do rána nic nezbude. Dávejte sběr ven až v sobotu na devátou hodinu, nebo ještě lépe – kývněte na nás, až uslyšíte pomalu jedoucí traktor. Sběr si od Vás rádi vyneseme. Pokud bychom Vám ujeli, pojedeme ještě jednou nazpátek a kdybychom přece jenom na někoho zapomněli, zavolejte na náš kontaktní telefon : 736 107 002. V této době se uskutečňuje i sběr šrotu Hasičů Hronov – takže se nemusíte bát, že Váš šrot někdo neuklidí. Sponzorem pro tuto naši akci je opět Statek Stárkov s.r.o., který poskytne zdarma traktor a traktoristu.
Bezhotovostní platby za odevzdaný kovový šrot nám v tomto případě vyhovují. Jako v předešlých letech uvedeme na doklad o výkupu číslo účtu ZŠ Hronov a peníze se pak převedou na ZŠ a MŠ Zbečník, která je jeho organizační součástí. O způsobu jejich využití, jako o částce, kterou jsme společně pro ZŠ a MŠ získali se dozvíte v následujícím Unásku. Doklady o příjmu částky a cílovém účtu najdete na našich stránkách jh.zbecnik.cz . A pokud by někdo cítil potřebu nám se sběrem ve Zbečníku pomoci, rádi ho ve svém týmu uvítáme, jen prosím nejdříve zavolat.
Za případný dar ve formě odevzdaného železa děkujeme.
Petr Havelka, Jirka Vejvoda a přátelé (přípravný výbor spolku Jírova Hora) a hlavně Statek Stárkov s.r.o. .