Archiv pro měsíc: Březen 2016

Sběr železného šrotu pro ZŠ a MŠ Zbečník

Sběr železného šrotu pro ZŠ a MŠ Zbečník

Všem Vám moc děkujeme, sebrali jsme téměř 4 tuny šrotu, a tak i při výkupní ceně 1.60 Kč se podařilo na účet školy převést 6 232,- Kč. Doklad o nákupu šrotu a převodu peněz na účet ZŠ je zde. A pokud máte kdokoliv pochybnosti, jestli je uvedený účet skutečně školy a jestli šly vybrané finance na ty správné činnosti, zeptejte se na schůzkách. My o smysluplnosti tohoto konání přesvědčeni jsme. Hezký den!

A pokud Vám připadá sběr šrotu nudný, přepněte  kliknutím sem 🙂

V sobotu 9. dubna se bude konat již tradiční sběr železného šrotu ve prospěch ZŠ a MŠ Zbečník. S traktorem vyrazíme v 10 hodin z Padolí směrem od Lísek, dále po hlavní „Kostelecké“ silnici až na konec Zbečníka. U Vítů (resp. těsně před jejich statkem) se otočíme a zpět pojedeme ulicí Na Rovince a dále ulicí Dolskou. Pokud bude chtít někdo z Černé cesty věnovat šrot, zajedeme ke kontejnerům u Hospody Pod Chlomkem. Pokud by někdo byl mimo tuto trasu a potřeboval, abychom k němu zajeli, stačí předem zavolat a domluvit se prostřednictvím našeho kontaktního telefonu.Po předchozích zkušenostech Vás prosíme, abyste nedávali šrot na chodník přes noc. Určitě tam do rána nic nezbude. Dávejte sběr ven až v sobotu na desátou hodinu, nebo ještě lépe – kývněte na nás, až uslyšíte pomalu jedoucí traktor. Sběr si od Vás rádi vyneseme. Pokud bychom Vám ujeli, pojedeme ještě jednou nazpátek a kdybychom přece jenom na někoho zapomněli, zavolejte na náš kontaktní telefon : 736 107 002. V této době se uskutečňuje i sběr šrotu Hasičů Hronov – takže se nemusíte bát, že Váš šrot někdo neuklidí. Sponzorem pro tuto naši akci je opět Statek Stárkov s.r.o., který poskytne zdarma traktor a traktoristu.

Bezhotovostní platby za odevzdaný kovový šrot nám v tomto případě vyhovují. Jako v loňském roce uvedeme na doklad o výkupu číslo účtu ZŠ Hronov a peníze se pak převedou na ZŠ a MŠ Zbečník, která je jeho součástí. O způsobu jejich využití, jako o částce, kterou jsme společně pro ZŠ a MŠ získali se dozvíte v následujícím Unásku.

Za případný dar ve formě odevzdaného železa děkujeme.

Petr Havelka, Jirka Vejvoda a přátelé (přípravný výbor spolku Jírova Hora)